HAKKIMIZDA
Merhaba
 
1976 yılında İsmet Umurhan tarafından kurulan firmamız, döküm imalatı ile başladığı iş hayatında 1997 yılında kasnak, kaplin ve vinç imalatlarını, 1999 yılında da hırdavat satışını ekleyerek 38 yıldır kalite ve hizmet anlayışından ödün vermeden imalat sektörüne hizmet etmektedir. 
 
Burçlu ve Dolu V Kasnaklar, Kaplinler, Kramiyer ve Özel Dişliler, Monoray Yük Vinçleri, Yük Asansörleri, Caraskal ve Şaryolar  kendi imâlâtımız olup bunun yanı sıra toptan ve perakende satışını gerçekleştirdiğimiz ürün kalemlerimizde de tek hedefimiz sonsuz müşteri memnuniyetidir.
 
Kendi imalatımız olan ürünler TS EN ISO 9001:2008 ve CE belgesine sahiptir. Firmamızın genel müdüründen, satış sorumlularına kadar tüm çalı-şanlarımızın ortak gayesi siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde hizmet etmektir. 
 
İzmir merkez, İzmir şubemiz ve Manisa şubemiz olmak üzere üç ayrı noktada siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. 
 
İzmir merkezimizde hırdavat ve iş güvenlik ekipmanları, İzmir şubemizde tarım, tekstil ve makina üreticilerine yönelik yedek parça satışı yapmaktayız. Manisa şubemizde ise İzmir merkez ve İzmir şubemizde yer alan tüm ürünlerin satışını yapmaktayız.
 
Kısaca özetlersek toptan ve perakende de uygun fiyatlarımız , sınırsız müşteri memnuniyetimiz ve kalitemiz bizleri bu günlere taşıdı. Sizleri de memnun müşterilerimiz arasında görmekten mutluluk duyacağımızı belirtmek istiyoruz. 
 
 
Saygılarımızla; 
Levent İML. Döküm
Rulman Hırd. ve Mak. San. Tic. Ltd. Şti.